Toimipisteet

Espoo

Yhteystiedot

Luoteisrinne 4B, 02270 Espoo

+358 40 1611 911

espoo@renta.fi


Aukioloajat

klo 07 -16.30


Toimipisteen esimies

Juha-Pekka Lehto - Toimipisteen esimies

+358 408499975

juha-pekka.lehto@renta.fi

Helsinki

Yhteystiedot

Sahaajankatu 3, 00880 Helsinki

+358 40 1611 912

helsinki@renta.fi


Aukioloajat

klo 07 -16.30


Toimipisteen esimies

Jukka Suhonen - Toimipisteen esimies

+358 408499971

jukka.suhonen@renta.fi

Hämeenlinna

Yhteystiedot

Paroistentie 3, 13600 Hämeenlinna

+358 40 161 1921

hameenlinna@renta.fi


Aukioloajat

klo 07 -16.30


Toimipisteen esimies

Joonas Ali-Kippari - Toimipisteen esimies

+358 40 481 8509

joonas.ali-kippari@renta.fi

Joensuu

Yhteystiedot

Wahlforssinkatu 7-9, 80100 Joensuu

+358 40 161 19214

joensuu@renta.fi


Aukioloajat

klo 07 -16.30


Toimipisteen esimies

Aleksi Nevalainen - Toimipisteen esimies

+358 40 650 9117

aleksi.nevalainen@renta.fi

Jyväskylä

Yhteystiedot

Kuormaajantie 6, 40320 Jyväskylä

+358 40 161 1910

jyvaskyla@renta.fi


Aukioloajat

klo 07 -16.30


Toimipisteen esimies

Mikko Lindberg - Toimipisteen esimies

+358 40 650 9112

mikko.lindberg@renta.fi

Kajaani

Yhteystiedot

Veistäjänkatu 4, 87400 Kajaani

+358 40 161 1923

kajaani@renta.fi


Aukioloajat

ma-pe klo 07 -16.30


Toimipisteen esimies

Eero Juntunen - Aluemyyntipäällikkö

+358 40 650 9135

eero.juntunen@renta.fi

Kerava

Yhteystiedot

Sarviniitynkatu 4, 04200 Kerava

+358 40 161 1918

kerava@renta.fi


Aukioloajat

klo 07 -16.30


Toimipisteen esimies

Niklas Rosenström - Toimipisteen esimies

+358 41 439 1189

niklas.rosenstrom@renta.fi

Kokkola

Yhteystiedot

Lekatie 6 A, 67800 Kokkola

+358 40 161 1900

kokkola@renta.fi


Aukioloajat

Ma-Pe klo 07 -16.30


Toimipisteen esimies

Mika Raatikainen - Toimipisteen esimies

+358 40 560 7361

mika.raatikainen@renta.fi

Kotka

Yhteystiedot

Huumantie 5, halli 4, 48230 Kotka

+358 40 161 1906

kotka@renta.fi


Aukioloajat

Ma-Pe klo 07 -16.30


Toimipisteen esimies

Juha Töytäri - Toimipisteen esimies

+358 40 849 9974

juha.toytari@renta.fi

Kuopio

Yhteystiedot

Leväsentie 23, 70780 Kuopio

+358 40 161 1917

kuopio@renta.fi


Aukioloajat

klo 07 -16.30


Toimipisteen esimies

Matti Kokko - Toimipisteen esimies

+358 400 495 444

matti.kokko@renta.fi

Kuusamo

Yhteystiedot

Luomantie 7, 93600 Kuusamo

+358 40 161 1909

kuusamo@renta.fi


Aukioloajat

Ma-Pe klo 07 -16.30


Toimipisteen esimies

Sami Kurtti - Toimipisteen esimies

+358 40 650 9110

sami.kurtti@renta.fi

Lahti

Yhteystiedot

Kasaajankatu 26, 15520 Lahti

+358 40 161 1916

lahti@renta.fi


Aukioloajat

klo 07 -16.30


Toimipisteen esimies

Joni Lång - Toimipisteen esimies

+358 44 016 9083

joni.lang@renta.fi

Lappeenranta

Yhteystiedot

Mäntysuonkatu 6 C, 53550 Lappeenranta

+358 40 161 1920

lappeenranta@renta.fi


Aukioloajat

klo 07 -16.30


Toimipisteen esimies

Jari Juselius - Toimipisteen esimies

+358 40 650 9125

jari.juselius@renta.fi

Mikkeli

Yhteystiedot

Otavankatu 14-16, 50130 Mikkeli

+358 40 161 1904

mikkeli@renta.fi


Aukioloajat

Ma-Pe klo 07 -16.30


Toimipisteen esimies

Pasi Hänninen - Aluemyyntipäällikkö

+358 40 147 1338

pasi.hanninen@renta.fi

Oulu

Yhteystiedot

Graniittikuja 1, 90620 Oulu

+358 40 161 1908

oulu@renta.fi


Aukioloajat

Ma-Pe klo 07 -16.30


Toimipisteen esimies

Ari Tervonen - Toimipisteen esimies

+358 40 650 9101

ari.tervonen@renta.fi

Pori

Yhteystiedot

Satakunnankatu 41, 28130 Pori

+358 40 161 1902

pori@renta.fi


Aukioloajat

Ma-Pe klo 07 -16.30


Toimipisteen esimies

Tero Salo - Toimipisteen esimies

+358 40 524 1104

tero.salo@renta.fi

Rovaniemi

Yhteystiedot

Isoaavantie 8, 96320 Rovaniemi

+358 40 161 1907

rovaniemi@renta.fi


Aukioloajat

Ma-Pe klo 07 -16.30


Toimipisteen esimies

Joni Karjalainen - Toimipisteen esimies

+358 40 650 9103

joni.karjalainen@renta.fi

Seinäjoki

Yhteystiedot

Runkotie 40, 60100 Seinäjoki

+358 40 161 1903

seinajoki@renta.fi


Aukioloajat

Ma-Pe klo 07 -16.30


Toimipisteen esimies

Jukka Toivola - Toimipisteen esimies

+358 40 567 4286

jukka.toivola@renta.fi

Tampere Lielahti

Yhteystiedot

Sellukatu 2, 33400 Tampere

+358 40 161 1924

lielahti@renta.fi


Aukioloajat

klo 07 -16.30


Toimipisteen esimies

Jaakko Isohanni - Toimipisteen esimies

+358 40 654 2642

jaakko.isohanni@renta.fi

Tampere Sarankulma

Yhteystiedot

Nuutisarankatu 24, 33900 Tampere

+358 40 161 1913

tampere@renta.fi


Aukioloajat

klo 07 -16.30


Toimipisteen esimies

Mika Heikkilä - Toimipisteen esimies

+358 40 130 6414

mika.heikkila@renta.fi

Tornio

Yhteystiedot

Verkkotehtaankatu 3 A, 95420 Tornio

+358 40 161 1915

tornio@renta.fi


Aukioloajat

klo 07 -16.30


Toimipisteen esimies

Henri Tapio - Toimipisteen esimies

+358 40 530 8048

henri.tapio@renta.fi

Turku

Yhteystiedot

Tierankatu 12, 20520 Turku

+358 40 161 1901

turku@renta.fi


Aukioloajat

Ma-Pe klo 07 -16.30


Toimipisteen esimies

Mikko Virkilä - Toimipisteen esimies

+358 40 568 0831

mikko.virkilä@renta.fi

Vaasa

Yhteystiedot

Liisalehdontie 3A, 65380 Vaasa

+358 40 161 1919

vaasa@renta.fi


Aukioloajat

klo 07 -16.30


Toimipisteen esimies

Tomi Holm - Toimipisteen esimies

+358 40 650 9119

tomi.holm@renta.fi

Vantaa

Yhteystiedot

Tammiston kauppatie 22, 01510 Vantaa

+358 40 161 1905

vantaa@renta.fi


Aukioloajat

Ma-Pe klo 07 -16.30


Toimipisteen esimies

Sami Haikarainen - Toimipisteen esimies

+358 40 650 9104

sami.haikarainen@renta.fi

Ylivieska

Yhteystiedot

Ratakatu 17, 84100 Ylivieska

+358 45 788 16306

ylivieska@renta.fi


Aukioloajat

klo 07 -16.30


Toimipisteen esimies

Jari Niemi - Aluemyyntipäällikkö

+358 45 788 16305

jari.niemi@renta.fi